Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/468

Učenici ekonomisti na VIII. Gospodarskom sajmu u Ivancu

27.06.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Već osmu godinu za redom, u sklopu tradicionalne manifestacije Dani grada Ivanca, Grad Ivanec, Poslovna zona Ivanec d.o.o. i Poslovni klub Ivanec, organiziraju Gospodarski sajam u gradskom središtu Ivanca. Sajam se održavao u petak i subotu, 23. i 24. lipnja 2017. godine.

Na Sajmu su sudjelovali učenici trećih razreda obrazovnog smjera Ekonomist te nastavnici ekonomske grupe predmeta (Davor Žukina, dipl. oec., Valentina Šantalab, dipl. oec., Štefanija Zagorščak, dipl. oec. i Petra Županić, mag. oec.). Tom prilikom učenici i profesori uspješno su predstavljali Vježbeničku tvrtku Panj d.o.o., čija je djelatnost trgovina na veliko drvenim kućnim potrepštinama. Prezentirali su i prodavali proizvode tvrtke, a Sajam se pokazao kao izvrsna prilika da primjene usvojena znanja iz stručnih predmeta i steknu nova iskustva.

Osim navedenog, Sajam se pokazao izrazito koristan za promidžbu vježbeničke tvrtke Panj d.o.o., kao i Srednje škole Ivanec, o čijim su posebnostima i sadržajima posjetitelje Sajma informirali naši učenici.

Petra Županić, mag. oec.

{gallery}468{/gallery}