eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Stigli rezultati s Međunarodnog matematičkog natjecanja "Klokan bez granica"

11.05.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Nakon skoro dva mjeseca od provedenog natjecanja, stigli su nam odlični rezultati s Međunarodnog matematičkog natjecanja "Klokan bez granica"! Motto igre - natjecanja  je: bez selekcije, eliminacije i finala. Natjecanje se organizira svake godine u ožujku, istoga dana, u isto vrijeme, u svim zemljama sudionicama.

Od naših učenika u kategoriji JUNIOR na 1. je mjestu Benyamin Taourirt, na 4. Teodora Peček, na 5. Mihael Rodek, na 18. mjestu Kristijano Roginek i na 40. mjestu Tanja Brežni. U kategoriji STUDENT Ivan Juren je na 10. mjestu, Ivan Sedlanić na 13., a Borna Zbodulja na 33. mjestu.

Rezultati svih naših učenika ušli su u 10% najboljih rezultata hrvatskih učenika, stoga upućujemo velike čestitke učenicima i njihovim mentoricama koje ih usmjeravaju i potiču!

Pročitano 1618 puta

Back to top