Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/406

Dan planeta Zemlje

25.04.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Prvog dana nastave nakon proljetnih praznika naše su nastavnice biologije, Biserka Štrlek i Valentina Vrbec, uz pomoć učenika odlučile simbolično obilježiti Dan planeta Zemlje.

U holu škole cijeli se dan mogla vidjeti prezentacija koju su izradili Teo Prekrit i Leonardo Kolar iz 3.g1 razreda, a u vrijeme velikog odmora učenici su bili pozvani da čuju s kakvim se problemima suočava naš lijepi planet i na koji način ga možemo i moramo čuvati. Za taj su dio bili "zaduženi" učenici 4.g2 razreda: Ivana Dukarić, Mislavo Habijanec te Petra Mavrek.

Da sve ne ostane samo na riječima, učenici su s profesoricama Biserkom Štrlek i Anom Rajner od smeća počistili okoliš oko škole te u gradskom parku, a isto su se tako dali i u čišćenje školskih prostora!

{gallery}406{/gallery}