Mirjana i Dominik prvaci Županije u poznavanju njemačkog jezika

03.03.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika koje se 1. ožujka održalo u Elektrostrojarskoj školi Varaždin, Dominik Bek (2.g1) i Mirjana Lazar (3.g2) vratili su se s osvojenim prvim mjestima u svojim kategorijama!

U Kategoriji 1 Dominik je bio prvi s postignutih 78 bodova, dok su iza njega Klara Čorko (2.g1), Leon Dubovečak (2.g2), Lucija Strugar (2.g1), Fran Divjak (2.g1), Paola Gregur (2.g2) i Darija Špac (2.e1).

Njihovi mentori su Valentina Posinjaki Vlado Zagrajski.

U Kategoriji 2 prvo mjesto je osvojila Mirjana Lazar (3.g2) s postignutih 67 bodova, na drugom mjestu je Benyamin Taourirt (3.g2), dok je učenik Teo Prekrit (3.g1) na 11. mjestu. Njihova mentorica je Silvija Hogge-Buder.

Nakon Ivana Jurena, županijskog prvaka iz informatike, Mirjana i Dominik su još jedna lijepa vijest o znanju i uspjehu učenika Srednje škole Ivanec.

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima na izvrsnim rezultatima, a onima koji će biti pozvani na Državno natjecanje želimo puno sreće.