1., 2. i 3.D na terenskoj nastavi u Zagrebu

19.10.2016.  -  Napisala  Iskra Petak

14. studenog su učenici 1., 2. i 3.D razreda "odradili" terensku nastavu u Zagrebu. Pritom su posjetili Ambientu na Zagrebačkom velesajmu - međunarodni sajam namještaja, unutarnjeg uređenja i prateće industrije. Na ovogodišnjoj Ambienti učenici su mogli vidjeti svu snagu i potencijale drvne industrije te brojne mogućnosti i prednosti drva kao potpuno prirodnog i obnovljivog materijala. Najznačajniji domaći proizvođači predstavili su proizvode primarne prerade i drvne građe, stolarske proizvode, podne obloge i namještaj.

Učenici su također posjetili i Muzej umjetnosti i obrta gdje su razgledali stalni postav Muzeja, a s posebnim su zanimanjem razgledali Zbirku namještaja, najveću i najpotpuniju ove vrste u Hrvatskoj koja broji gotovo 2000 predmeta u stilskom slijedu od gotike do suvremenog dizajna.

I na kraju, za još opušteniji završetak terenske nastave, učenici su u pratnji svojih nastavnika Helene Galić, Ivana Kostova i Mihaela Negovca obišli obnovljeni zagrebački Zoološki vrt te uživali u šetnji jesenskim Maksimirskim parkom!

CAM03362