Učenici u Italiji na Erasmus+ tjednu

19.03.2024.  -  Napisala  Iskra Petak

Petero učenika Srednje škole Ivanec u pratnji ravnateljice Lidije Kozina otputovali su u Italiju na Erasmus+ tjedan. Tijekom svog boravka u Italiji učenici će biti smješteni u domovima učenika škole Liceo Scientifico e Linguistico "Orazio Tedone" u mjestu Ruvo di Puglia, koje su oni ugostili u studenome 2023. godine. Za vrijeme boravka, naši će učenici pohađati nastavu u navedenoj školi i sudjelovati u aktivnostima Erasmus + tjedna te na taj način upoznati talijanski obrazovni sustav i još više spoznati europske vrijednosti i pojam multikulturalnosti. Uz dodatno usavršavanje jezičnih vještina stranih jezika, ovo će putovanje također obogatiti akademsko iskustvo naših učenika te im pružiti priliku za bolje upoznavanje i razumijevanje kulture i jezika Italije.

viber slika 2024 03 19 11 30 41 527