eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Fizika na klizalištu

29.02.2024.  -  Napisala  Iskra Petak

Iako je zima skoro iza nas i proljeće nam lagano kuca na vrata, naši učenici koji pohađaju fakultativnu nastavu Eksperimentalne fizike kod profesorice Helene Galić podsjetili su nas na dio zimskih radosti, a ujedno nam i pokazali kako je fizika prisutna baš u svakoj našoj aktivnosti. Naime, naši učenici, polaznici Eksperimentalne fizike svake zime idu na klizalište u gradskom parku te tamo proučavaju zakone gibanja na ledu. Stoga su odlučili napraviti kratki edukativni video kojega je montirala Lana Loparić, a u kojemu nam na vrlo jednostavan način objašnjavaju Newtonove zakone. Bravo za naše učenike! Filmić možete pogledati na poveznici https://drive.google.com/file/d/1yAjQlqvTLMXpTjBhopObc1fBMdG6ASx9/view?usp=sharing

 

Pročitano 175 puta

Back to top