Povjesničari opet izvrsni na školskom natjecanju

09.02.2024.  -  Napisala  Iskra Petak

30. siječnja održano je školsko Natjecanje iz povijesti na kojem je sudjelovalo 17 naših učenika, a njih čak 13 je pozvano na županijsku razinu Natjecanja koja će se održati 18. ožujka u Drugoj gimnaziji Varaždin!

Tako će našu školu u kategoriji prvih razreda predstavljati Natali Mudri, Helena Canjuga i Emili Pavleković, u kategoriji drugih razreda Domagoj Marković, Antonio Vuk i Bruna Žukina, u kategoriji trećih Emili Kolačko, Ema Juren i Lovro Rešetar, a u kategoriji četvrtih razreda Lara Gotal, Eva Vinko, Alen Frketin i Maja Mavrek. Ostale su učenike samo nijanse u bodovima dijelile od plasmana na županijsku razinu. Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama, profesoricama Mileni Bolčević i Petri Svetec Posavec te im želimo i dalje puno uspjeha u natjecanju!