Vježbeničke tvrtke na Sajmu vježbeničkih tvrtka

09.05.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Učenice 4.E razreda te zaposlenice vježbeničkih tvrtka Goodwood d.o.o. proizvodnja i prodaja drvenih proizvoda (Erika Šokota, Željka Gunek i Tea Komes) i Freshi d.o.o. prodaja prirodnih sokova (Petra Cikač, Lorena Brlić i Laura Barlek) sudjelovale su 5. svibnja na 8. Sajmu vježbeničkih tvrtka u Gospodarskoj školi u Varaždinu sa svojim mentoricama nastavnicama Petrom Županić i Valentinom Šantalab Martan.

Tvrtke su svoje poslovanje predstavile u obliku videoprezentacije u trajanju do 3 minute, štandom na sajmu gdje su prezentirale vizualni identitet tvrtki promidžbenim materijalima (letcima, posjetnicama, katalozima proizvoda, plakatima) i prodajnim razgovorom sa sudionicima sajma. Uz novo iskustvo, ugodno druženje i upoznavanje novih ljudi učenice su bile zadovoljne svojim nastupom i prezentacijom tvrtke.

Valentina Šantalab Martan, prof.