Mali Uskrsni sajam učeničke zadruge Sonščica

07.04.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

U Srednjoj školi Ivanec učenici, nastavnici i članovi Učeničke zadruge Sonščica prigodno su obilježili zadnji dan nastave prije proljetnog odmora učenika malim Uskrsnim sajmom i druženjem u ugodnoj i opuštenoj atmosferi.

Učeničku zadrugu Sonščica predstavile su učenice 3. E razreda, Lorena Dubovečak i Silvija Pofuk, učenice obrazovnog smjera ekonomist i članice Ekonomsko-prodavačke sekcije. Učenice su predstvile novi prozvod sekcije, Eko cvijet koji je izrađen od reciklirajućih materijala.

Na sajmu su bili predstavljeni i proizvodi Stolarske sekcije te proizvodi sekcije Mladi kemičari.

Sve proizvode koji su predstavljeni izrađivale su vrijedne ruke naših učenika. Prodaja proizvoda bila je iznimno uspješna te smo ponosni na naše djevojke koje su pokazale odlične prodajne vještine.

Svima želimo da se dobro odmore na proljetnim praznicima.

Nastavnica

Petra Županić