"Mreža čitanja" - održana regionalna razina

13.03.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

U srijedu 8. ožujka održana je regionalna razina projekta "Mreža čitanja" - kviza za poticanje čitanja i kreativnosti pod pokroviteljstvom Hrvatske mreže školskih knjižničara. Od petero učenika koji su ostvarili pravo sudjelovanja, na regionalnoj razini sudjelovale su četiri naše učenice koje su odgovarale na pitanja iz ljubavno-obiteljskog romana Živjeti Jelene Kastaneti i fantastičnog romana Šest vrana Leigh Bardugo. Najbolje rezultate ostvarile su Daria Vusić (4.G2) i Ela Colarić (2.G1) koje su se plasirale na nacionalnu razinu projekta koja će se održati u svibnju. Mentorica učenicama je knjižničarka Iskra Petak.

Učenicama čestitke na postignutim rezultatima te na uloženom slobodnom vremenu kojega su provele uz dobre romane!