eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Izvrsni rezultati županijskog Natjecanja iz geografije

08.03.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Izvrsni rezultati stigli su nam iz Druge gimnazije Varaždin u kojoj se 7. ožujka održalo županijsko Natjecanje iz geografije. Naime, čak je troje naših učenika predloženo za državnu razinu Natjecanja koje će se održati krajem travnja!

Krenimo redom: Vito Škorak je u kategoriji drugih razreda zauzeo 3. mjesto, a ujedno i predložen za državno Natjecanje. U istoj kategoriji na 9. mjestu je Emili Kolačko, a na 14. mjestu Ivana Štefanić. 

U kategoriji trećih razreda za državno je Natjecanje predložen Alen Frketin koji je osvojio 1. mjesto, dok 6. mjesto dijele Ivan Kundija i Maja Turibaka. Mentorica učenicima drugih i trećih razreda je profesorica Mihaela Lančić.

S osvojenim 2. mjestom u kategoriji 4. razreda, naša učenica Lana Španić također je predložena za državno Natjecanje. U istoj kategoriji natjecao se i Emil Patrčević koji je zauzeo 13. mjesto. Mentorica učenicima četvrtih razreda je profesorica Marjana Šambar.

Čestitamo učenicima i mentoricama na postignutim rezultatima i želimo im sreće u nastavku!

 

Pročitano 593 puta

Back to top