eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

TMT d.o.o. donirao profi aparat za varenje

07.03.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Naši učenici strukovnih zanimanja strojobravar, instalater kućnih instalacija i CNC operater svoju će praktičnu nastavu u školi, odnosno vježbe varenja ubuduće obavljati na profi aparatu za varenje MIG, MAG proizvođača VARSTROJ koji je Školi doniran od strane tvrtke TMT d.o.o. Čakovec, podružnice Lepoglava. Ova vrijedna donacija uvelike će pridonijeti kvaliteti izvođenja praktične nastave u našoj školi koju je navedena tvrtka prepoznala kao kvalitetnu i vrijednu ulaganja u buduće majstore. Tome u prilog govori i činjenica da je tvrtka TMT d.o.o. nekoliko godina unatrag već donirala CNC glodalicu na kojoj rade naši budući CNC operateri.

Ovim putem još jednom zahvaljujemo Davoru Ostoji, generalnom direktoru TMT-a te Tihomiru Hunjetu, tehničko- komercijalnom direktoru na vrijednim donacijama kojima podupiru razvoj strojarskih smjerova Srednje škole Ivanec.

Pročitano 486 puta

Back to top