eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Natjecanje “Čarolija Božića”

09.12.2022.  -  Napisala  Iskra Petak

U organizaciji Srednje škole Novi Marof započelo je natjecanje učeničkih zadruga pod nazivom "Čarolija Božića”. Učeničke zadruge mogle su pripremiti jedan proizvod na temu božićne tematike i prijaviti se za sudjelovanje.

U natjecanju su sudjelovale naše učenice 3.E razreda, Silvija Pofuk i Lorena Dubovečak, članice Učeničke zadruge “Sonščica” koje su uz vodstvo mentorice Petre Županić izrađivale proizvod za natjecanje.

Svi proizvodi će biti prikazani na facebook stranici Srednje škole Novi Marof bez imena zadruge te će se za njih moći glasovati od 12. do 19.12.2022. Dana 21.12.2022. biti će objavljena vijest o tri predmeta koja su dobila najviše glasova.

Našim učenicama želimo puno uspjeha u ovom natjecanju!

Nastavnica ekonomske grupe predmeta

Petra Županić

 

IMG 20221205 123945

Pročitano 355 puta

Back to top