Cjelodnevna terenska nastava u Zagreb

14.11.2022.  -  Napisala  Iskra Petak
U petak 11. studenoga učenici svih gimnazijskih i ekonomskih razreda proveli su dan na cjelodnevnoj terenskoj nastavi u Zagrebu.
Svi su učenici razgledali postav Muzeja suvremene umjetnosti, posjetili poznati sajam knjiga Interliber, a u večernjim su satima pogledali kazališnu predstavu "Raspad sistema" u Satiričkom kazalištu Kerempuh. Učenici završnih razreda gimnazije još su u sklopu projekta "KAMP - Kritički aspekti medijske pismenosti" posjetili i RTL televiziju gdje su se upoznali s televizijom kao jednim od najvećih i najutjecajnijih medija. Uz mnogo učenja i novih spoznaja, bilo je i vremena za opuštanje i zabavu pa vjerujemo da su naši učenici i nastavnici zadovoljni ovako ispunjenim danom.