Norijada 2022.

26.05.2022.  -  Napisala  Iskra Petak

S velikim nestrpljenjem i očekivanjima jučer je konačno održana tradicionalna Norijada učenika završnih razreda Srednje škole Ivanec, onakva kakvu pamtimo iz dugog niza predepidemijskih godina.

U ponovno prepunoj sportskoj dvorani, publici se predstavilo 6 maturantskih razreda, odnosno 112 učenika koji su gotovo cijelu godinu osmišljavali koreografije i vrijedno ih uvježbavali kako bi se u najboljem svjetlu oprostili od bezbrižnih srednjoškolskih dana. Nakon što su prošetali gradskim ulicama te ušli u dvoranu uz zvukove Radetzky marša i gromoglasan pljesak publike, maturanti su pokazali svoje scenske točke u kojima su im se pridružili i razrednici, a nakon toga su se govorima oprostili od kolega i nastavnika s kojima su proveli posljednje tri, odnosno četiri godine.

Svojim su zajedništvom i veseljem pokazali da su spremni za neke nove avanture i izazove, a mi im u tome želimo svu sreću.

Učenici 3.C, 3.S/D, 3.P, 4.E, 4.G1 i 4.G2, čestitamo vam na odličnim koreografijama i vašoj Norijadi