eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki (e-Twinning projekt)

22.03.2022.  -  Napisala  Iskra Petak

Naši učenici i ove godine uključili su se u aktivnost Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki. Projekt su pokrenule Prva ekonomska škola iz Zagreba pod vodstvom profesorice ekonomske grupe predmeta Zorice Hrgovčić te Ekonomska i birotehnička škola iz Bjelovara pod vodstvom profesorice ekonomske grupe predmeta Biljane Ilkoski.

Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki provodi se u online okruženju na portalu eTwinning, koji je rezultat aktivnosti programa Erasmus+. Projekt će omogućiti sudionicima (mentorima, učenicima i ocjenjivačima) da na ovom virtualnom mjestu ostvare susrete i provedu natjecanje učenika. Ovogodišnja e-Twinning tema je: Naša lijepa, održiva, zajednička budućnost: škole i novi europski Bauhaus!

Učenici 3. E razreda uključili su se u aktivnosti projekta pod vodstvom mentorice, profesorice Petre Županić. U virtualnom okruženju predstavit će svoju vježbeničku tvrtku PutRest d.o.o.

1235

Slika 1. Logo vježbeničke tvrtke

 

Proglašenje pobjednika bit će održano 29. travnja 2022. godine u 16:00 sati.

Našim učenicima želimo puno uspjeha u svim aktivnostima!

Petra Županić, prof.

 

 

Pročitano 704 puta

Back to top