eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Stilske vježbe na CIH-ovski način

18.05.2016.  -  Napisala  Iskra Petak

Pred prepunim školskim amfiteatrom 10. je svibnja održana predstava Stilske vježbe na CIH-ovski način. Prema djelu francuskog književnika Raymonda Queneaua, kazališna predstava Stilske vježbe u kojoj nastupaju Pero Kvrgić i Lela Margitić najdugovječnija je predstava na svijetu s istom glumačkom postavom, već više od 40 godina!

Predstavu Stilske vježbe na CIH-ovski način izveli su učenici polaznici Centra izvrsnosti za hrvatski jezik, među kojima je bila i naša učenica Veronika Štefanko. Veronika je kao polaznica Centra ujedno i zaslužna za prikazivanje ove predstave u našoj školi.

 

Centar izvrsnosti za hrvatski jezik djeluje već četvrtu godinu sa sjedištem u Elektrostrojarskoj školi Varaždin. Osim radionica za jezik, književnost i medije, Centar od prošle godine ima i dramske radionice s voditeljicom dramskom pedagoginjom Vlastom Godec koja je sa svojom dramskom grupom prilagodila predstavu učenicima i našem kraju.

 

Pročitano 959 puta

Back to top