Uspjeh naših mladih spisateljica na županijskoj razini Smotre LiDraNo

18.03.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

Danas, 18. ožujka, u online okruženju održana je županijska razina Smotre LiDraNo za srednje škole. U kategoriji literarnog izraza (pjesme i kratke priče) natjecale su se i naše učenice sa svojim kratkim pričama, Maja Bregović i Estella Veronica Grubač. Između ukupno 21 literarnog rada, naše su učenice bile pohvaljene za posebnu izbrušenost stila! Estellin rad Šuma Striborova, kao i Majina dva rada, Geto i Emancipacija donosimo u privitcima te vas pozivamo da ih pročitate i uživate u literarnim uratcima naših mladih spisateljica.

Kratka priča Maje Bregović, Geto, pozvana je na državnu razinu Smotre, a Maji će to biti druga godina zaredom što sudjeluje na državnoj razini sa svojim radom. Čestitamo učenicama i njihovoj mentorici, profesorici Maji Držaić na velikom uspjehu!