eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Izvrsni rezultati naših učenica na županijskom Natjecanju iz hrvatskog jezika

15.03.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

Županijsko Natjecanje iz hrvatskog jezika održano je 10. ožujka u Drugoj gimnaziji Varaždin.

Iz naše škole Natjecanju su pristupile tri učenice iz 1. i 2. razreda gimnazije koje su postigle izvrsne rezultate. U kategoriji učenika 1. razreda prvo je mjesto osvojila Saška Brežnjak (mentorica Ružica Žunar, prof.), a u kategoriji učenika 2. razreda prvo je mjesto zauzela Lana Slavinec, dok je na drugom mjestu Melania Štefanec (mentorica Danijela Sabol, prof.). Učenice će sudjelovati na državnom Natjecanju čije je održavanje predviđeno od 3. do 5. svibnja 2021.

Čestitamo učenicama i njihovim mentoricama na ostvarenim rezultatima!

Pročitano 168 puta

Back to top