eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Naši učenici izvrsni na Vjeronaučnoj olimpijadi

19.02.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

U utorak, 16. veljače, održano je školsko Natjecanje iz katoličkog vjeronauka - Vjeronaučna olimpijada na kojemu je sudjelovalo petero naših učenica i učenika. Oni su ostvarili izvrsne rezultate te su od 10 škola koje su se natjecale ostvarili prvo mjesto u ukupnom poretku!

Na međužupanijsku/biskupijsku razinu koja će se održati 23. ožujka, ide četvero najbolje plasiranih učenika koji će činiti ekipu Srednje škole Ivanec, a to su: Lovro Maček, Leon Matuza, Petra Jakop i Silvija Šoštarić.

Čestitamo učenicima i mentorici s. Lauri Cukar na postignutom rezultatu!

Pročitano 324 puta

Back to top