Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1102

Održano snimanje za emisiju "Izgradi šareno"

04.12.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Prva školska televizija koja djeluje u sklopu Elektrostrojarske škole Varaždin svaki tjedan objavljuje epizodu emisije „Izgradi šareno“. Svaku emisiju pripremaju sami učenici, a cilj je predstaviti škole i učenike koji se po nečemu ističu. Na red za predstavljanje došla je i naša škola tako da ćete u jednoj od idućih epizoda moći pogledati što to naši učenici rade na predmetima poput Razvoja mobilnih aplikacija, Financijske matematike i Eksperimentalne fizike, kako izgleda softver za računovodstvo na kojem se naši ekonomisti pripremaju za rad, s čime se sve bavi Učenička zadruga te kako zvuči naš Djevojački zbor. Dok čekamo da vrijedna ekipa Prve školske televizije objavi novu epizodu, pogledajte kako je bilo na snimanju emisije.

Anja Rutić, pedagoginja

{gallery}1102{/gallery}