Naši učenici sudjeluju u KDV-projektu DAF Vertikale

13.11.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

19. listopada je u Srednjoj školi Ivanec održan prvi sastanak sudionika KDV-projekta DAF Vertikale s temom "Eine Tour durch meine Region".

U projektu sudjeluju učenici Osnovne škole Ivana Kukuljevića Sakcinskog Ivanec s mentoricom Ivanom Matić, učenici Osnovne škole Višnjica s mentoricom Valentinom Majer i učenici Srednje škole Ivanec s mentoricom Silvijom Hogge-Buder. Na sastanku su formirani timovi učenika iz sve tri škole koji će zajednički raditi na različitim podtemama. Konačni proizvod ovog projekta je izrada kalendara za 2021. godinu. Osim Ivanca u projektu sudjeluju i škole iz drugih gradova: Koprivnice, Osijeka, Rijeke, Splita, Zagreba i Zadra. Tri najbolja kalendara će biti nagrađena.

Silvija Hogge-Buder